Про нас

 

Про нас

ГЛОБАЛЬНИЙ ПОСТАЧАЛЬНИК ЯЄЧНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ

Компанія «АльфаСинтез» була заснована в 1998 році і на сьогоднішній день є лідером у виробництві плівки РЕТ і РЕТ блістерної упаковки на українському ринку, а також успішно експортує свою продукцію в країни СНД , Азії та Європи. Ми живемо і працюємо в одному з найкрасивіших куточків України, і високо цінуємо красу нашої продукції і в наших відносинах з нашими клієнтами!

Наша компанія займається виробництвом ПЕТФ плівки пакувальної продукції, такої як: яєчні лотки, коррекси і універсальна блістерна упаковка для продуктів харчування. Наша продукція виробляється на німецькому, швейцарському, італійському обладнанні, що дозволяє виробляти продукцію найвищої якості, а також — з прямим друком на об’ємній упаковці.
Європейське обладнання + вітчизняний виробник — дві складові, які забезпечують нашій продукції високу якість при відносно низькій вартості.
Ми завжди сьогодні дивимося в майбутнє «завтра», турбуємося про питання якості, екологічності, переробці нашої упаковки. Саме тому ми освоїли прямий, без паперових носіїв – друк етикетки на пластику, готуємо до виробництва биодеградируючю упаковку для продуктів харчування. Земля – наш спільний дім!

linija-italija-namotka2-300x225

 

lotki-na-prilavke2-300x225
lotok-prjamaja-pechat2-300x225
  >